GLAS OCH KERAMIK / Glas / Coupéglas 9952127
nr 995 2127
Coupéglas
9 st. 1950-tal, olika färger, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 november 2015
kl 19:22:16
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
6
450 kr
16 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal